Відповідно до інформації у газеті «Одеські вісті» від 16.05.2020 р. управління обласної ради з майнових відносин оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Відповідно до інформації у газеті  «Одеські вісті»  від 16.05.2020 р. управління обласної ради з майнових відносин оголошує конкурс з відбору суб’єктів  оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Найменування об’єкта оцінки, площа, місцезнаходження                    (адреса) балансоутримувач (назва) Дата оцінки Мета проведення оцінки Інформація про платника Очікувана найбільша ціна послуг з оцінки,

грн.

1 Нежитлове приміщення другого поверху головного корпусу будівлі літ. В загальною площею

18,85 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса,

вул. Нежданової, 32 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» ООР»

Відповідно до договору на проведення незалежної оцінки Визначення вартості об’єкта з метою  продовження договору оренди ФО-П Корх Н.В. 2 400
2 Нежитлове приміщення одноповерхової будівлі літ. С загальною площею 48,4 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Леонтовича, 11 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» ООР» Відповідно до договору на проведення незалежної оцінки Визначення вартості об’єкта з метою  продовження договору оренди ПП «Медичний центр АРТ» 2 400
3 Нежитлова будівля – пам’ятка культурної спадщини  національного значення літ. А загальною площею 2 148,5 кв.м,  яка розташована за адресою:

м. Одеса,

вул. Ланжеронівська, 3 та обліковується на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин

На дату укладання договору на проведення незалежної оцінки Визначення вартості невід’ємних поліпшень орендованого майна, проведених орендарем ТОВ «ШКОЛА МИСТЕЦТВ АФІНА ПАЛЛАДА» 10 000

Примітка: Площі приміщень, будівель та споруд можуть уточнюватись за результатами проведення обмірів та виготовлення технічної документації об’єктів нерухомості.

Разом зі звітами оцінювач зобов’язаний надати рецензії на виконані роботи. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2016 за № 2075 (у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 №47) (далі Положення).

Замовник робіт з оцінки: Управління обласної ради з майнових відносин (65032, м. Одеса, проспект Шевченка, 4).

Ознаки подібності по всіх об’єктах наведені у додатку №2 Положення за порядковим номером 4.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення.

Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього.

Заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та  оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (згідно з інформацією про подібні до об’єкта оцінки об’єкти, ознаки подібності якого наведено в додатку 2 до Положення), інформація про претендента подається за встановленими в додатках 2 – 5 до Положення формами.

Конкурсна документація претендента подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або до відділу документального забезпечення, організаційної та кадрової роботи за адресою: 65032, м. Одеса, проспект Шевченка, 4, з описом документів, що містяться у конверті. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Також у конверті має міститися пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та строку виконання робіт (у календарних днях) по кожному об’єкту окремо в окремих конвертах.

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів від дня опублікування інформації включно о 14.30 в управлінні обласної ради з майнових відносин за адресою: 65032,  м. Одеса,   проспект Шевченка, 4, к. 328.

Документи до комісії приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації включно за адресою: 65032, м. Одеса, проспект Шевченка, 4, к. 331. Довідки за телефоном: 7189-458, 7189-374.

Перейти до вмісту