Переможці конкурсу від 29.06.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 29.06.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Назва об’єкта

Оцінювач

Яке надається в оренду:

1

Нежитлові приміщення третього поверху головного корпусу (блок Д), п’ятого, шостого, сьомого, восьмого, дев’ятого поверхів головного корпусу (блок Б), п’ятого поверху та підвалу акушерського корпусу, першого та восьмого поверхів головного корпусу (блок В), дев’ятого поверху головного корпусу (блок А) загальною площею 1 355,4 кв.м, що розташовані за адресою:      м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26 та обліковуються на балансі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР»

ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»

2

Нежитлове приміщення загальною площею 24,8 кв.м, що розташоване за адресою:        м. Одеса, вул. Ак. Філатова, 29а та обліковується на балансі СДЮШОР з фігурного катання на ковзанах «Крижинка»

ФО-П Лемза І.В.

3

Нежитлове приміщення першого поверху консультативно-діагностичного відділення загальною площею 31,3 кв.м, що розташоване за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Портова, 11А та обліковується на балансі КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР»

ТОВ «ЕОС»

4

Тверде покриття загальною площею 36,0 кв.м, що розташоване за адресою: Одеська обл.,  м. Ізмаїл, Аеродромне шосе, 17             (в с. Матроска) та обліковується на балансі КП «Аеропорт Ізмаїл»

ТОВ «ОРЕК»

5

Нежитлові приміщення першого поверху харчоблоку загальною площею 229,2 кв.м, нежитлові приміщення овочесховища загальною площею 180,3 кв.м та кухонне обладнання                  (27 найменувань), що розташовані за адресою: м. Одеса,                                  вул. Ак. Ясіновського, 3-А та обліковуються на балансі КЗ «Одеський обласний ліцей № 6 Одеської обласної ради»

ТОВ «УКБ»

6

Нежитлове приміщення харчоблоку загальною площею          85,6 кв.м, нежитлове приміщення підвалу загальною площею 37,8 кв.м та кухонне обладнання (84 найменування), що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Авдєєва-Чорноморського, 23 та обліковуються на балансі КЗ «Одеський навчально-реабілітаційний центр «Формадо» Одеської обласної ради»

ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»

7

Нежитлові приміщення харчоблоку загальною площею            121,2 кв.м, нежитлове приміщення овочевого складу загальною площею 37,8 кв.м та кухонне обладнання (110 найменувань), що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Рєпіна, 1 та обліковуються на балансі КЗ «Одеська спеціальна школа № 91 Одеської обласної ради»

ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»

 

Перейти до вмісту