Переможці конкурсу від 27.08.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 27.08.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Назва об’єкта Оцінювач
Яке надається в оренду:
1 Частина нежитлового приміщення першого поверху консультаційно-діагностичного відділення трьохповерхової будівлі площею 1,0 кв. м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 27 та обліковується на балансі  КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» ООР» ТОВ «ЕОС»
2 Нежитлове приміщення будівлі харчоблоку загальною площею 45,8 кв. м, що розташоване за адресою: Одеська обл., Березівський р-н, с. Заводівка, вул. Больнична, 13 та обліковується на балансі КНП «Психоневрологічний інтернат «Оберіг» ПП «АБЕКС»
3 Нежитлові приміщення учбового корпусу загальною площею 269,1 кв. м, нежитлові приміщення другого поверху спального корпусу загальною площею 234,2 кв. м та нежитлові приміщення господарського корпусу загальною площею 74,0 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса,      вул. Ак. Ясіновського, 3-А та обліковуються на балансі КЗ «Одеський обласний ліцей № 6 Одеської обласної ради» ТОВ «УКБ»
4 Нежитлова будівля літ. А загальною площею 408,7 кв. м, що розташована за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 6 ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»
5 Нежитлова будівля літ. А загальною площею 249,9 кв. м, нежитлова будівля літ. Б загальною площею 40,6 кв. м та споруди, що розташовані за адресою:  Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 7 ТОВ «УКБ»
6 Частина даху площею 31,5 кв. м та нежитлове приміщення технічного поверху площею   7,1 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Левітана, 103 та обліковуються на балансі     КЗ «Одеський театрально-художній фаховий коледж» ПП «АБЕКС»
7 Частина нежитлового приміщення вестибюлю площею 1,0 кв. м, що розташована за адресою:     м. Одеса, проспект Шевченка,   31-А та обліковується на балансі КЗ «ООШВСМ «Олімпієць» ТОВ «ЕОС»
8 Частина нежитлового приміщення другого поверху площею      7,0 кв. м та частина даху загальною площею 218,7 кв. м в будівлі, що розташована за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 31-А та обліковуються на балансі КЗ «ООШВСМ «Олімпієць» ТОВ «УКБ»
9 Нежитлове приміщення першого поверху консультативно-діагностичного відділення загальною площею 27,6 кв. м, що розташоване в будівлі за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл,       вул. Портова, 11А та обліковується на балансі КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР» ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»
10 Нежитлові приміщення семиповерхового корпусу консультаційної поліклініки загальною площею 73,0 кв. м           (в тому числі:  нежитлові приміщення першого поверху площею 53,9 кв. м та нежитлові приміщення четвертого поверху площею 19,1 кв. м), що знаходяться за адресою:  м. Одеса,                         вул. Заболотного, 26 та обліковуються на балансі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР» ТОВ «ЕОС»
11 Нежитлове приміщення четвертого поверху лікувального корпусу загальною площею 18,2 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Заболотного, 26 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР» ТОВ «ЕОС»
12 Нежитлове приміщення на першому поверсі консультативної поліклініки, загальною площею 4,81 кв. м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР» ТОВ «ЕОС»
13 Нежитлове приміщення  на третьому поверсі шестиповерхової будівлі,  загальною площею 18,9 кв. м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Нежданової, 32 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» ООР» ТОВ «ОРЕК»
14 Нежитлові приміщення другого поверху двоповерхової будівлі, загальною площею 44,0 кв. м, що розташована за адресою:        м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 3 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР» ФОП Лемза І.В.
Перейти до вмісту