Переможці конкурсу від 20.12.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 20.12.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Назва об’єкта Оцінювач
Яке надається в оренду:
1 Нежитлове приміщення другого поверху будівлі театру загальною площею 7,02 кв.м, що розташоване за адресою:          м. Одеса, вул. Пастера, 15 та обліковується на балансі                КУ «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім.  В. Василька» ТОВ «ЕОС»
2 Асфальтований майданчик загальною площею 25,0 кв.м, що розташований за адресою:  м. Одеса,  вул. Ак. Воробйова, 3 та обліковується на балансі  КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР» ТОВ «ОРЕК»
3 Асфальтований майданчик загальною площею 12,0 кв.м, що розташований за адресою: м. Одеса,  вул. Ак. Воробйова, 3 та обліковується на балансі  КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР» ФО-П Лемза І.В.
4 Нежитлова окремо розташована будівля загальною площею    21,2 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса,                          вул. Ак. Воробйова, 3 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР» ПП «АБЕКС»
5 Нежитлове приміщення вестибюлю першого поверху головного корпусу загальною площею 26,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР» ТОВ «УКБ»
6 Нежитлові будівлі загальною площею 546,4 кв.м, а саме: металевий ангар літ. А загальною площею 382,6 кв.м та адміністративно-господарський корпус літ. Б загальною площею 163,8 кв.м, що розташовані за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с. Олександрівка, вул. Центральна, 7-б та обліковуються на балансі КП «Облтрансбуд» ТОВ «УКБ»
7 Частина фойє другого поверху театру загальною площею        58,58 кв.м, дві барні стійки та частина фойє першого поверху будівлі театру загальною площею 5,0 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3 та обліковуються на балансі КУ «Одеський академічний театр музичної комедії  ім. М. Водяного» ПП «АБЕКС»
8 Нежитлові приміщення першого та другого поверхів будівлі загальною площею 134,5 кв.м, що розташовані за адресою:           м. Одеса, пр. Шевченка, 31-А та обліковуються на балансі                              КЗ «ООШВСМ «Олімпієць» ПП «АБЕКС»
9 Частина даху будівлі площею 170,0 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Пироговська, 27Б та обліковується на балансі Управління обласної ради з майнових відносин ТОВ «УКБ»
10 Нежитлові приміщення будівлі-пам`ятки культурної спадщини місцевого значення літ. А загальною площею 408,7 кв. м та елементи декоративно-прикладного мистецтва, а саме: ліпне оздоблення стелі та падуг, дві кахельні печі тощо, що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Білгород–Дністровський, вул. Маяковського, 6 ФО-П Ульянова Ю.Я.
11 Нежитлові приміщення будівлі-пам`ятки культурної спадщини місцевого значення літ. А загальною площею 249,9 кв. м та елементи декоративно-прикладного мистецтва, а саме: металева огорожа з брамою і хвірткою, декоративне оздоблення; нежитлова будівля літ. Б загальною площею 40,6 кв. м та споруди, що розташовані за адресою:  Одеська обл.,  м. Білгород- Дністровський, вул. Маяковського, 7 ФО-П Ульянова Ю.Я.
12 Нежитлове приміщення першого поверху № 507 будівлі – пам’ятки загальною площею 37,4 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Дерибасівська, 12 та обліковується на балансі Управління обласної ради з майнових відносин ТОВ «ІЕУВ»
Перейти до вмісту