Переможці конкурсу від 17.05.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 17.05.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Назва об’єкта

Оцінювач

Яке надається в оренду:

1

Нежитлове приміщення першого поверху двоповерхової прибудови до п’ятиповерхової будівлі загальною площею       18,8 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса,                        вул. Ак. Воробйова, 3 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР»

ТОВ «ЕОС»

2

Ізольоване нежитлове приміщення першого поверху дев’ятиповерхової будівлі  загальною площею 18,7 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса,  вул. Ак. Воробйова, 3 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР»

ФО-П Лемза І.В.

3

Нежитлове приміщення першого поверху акушерського відділення загальною площею 18,5 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР»

ТОВ «ОРЕК»

4

Нежитлове приміщення першого поверху стаціонарного відділення лікарні загальною площею 67,8 кв.м, що розташоване за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Телеграфна, 182/1 та обліковується на балансі КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР»

ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»

5

Нежитлові приміщення одноповерхової будівлі літ. 71 (№ 82 – 85,9 кв.м, № 7 – 78,8 кв.м) та літ. 72 (№ 4 – 93,0 кв.м) загальною площею 257,7 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса,     вул. Ак. Воробйова, 9 та обліковуються на балансі КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» ООР»

ТОВ «УКБ»

Перейти до вмісту