Переможці конкурсу від 11.10.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 11.10.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Назва об’єкта Оцінювач
Яке надається в оренду:
1 Нежитлове приміщення одноповерхової будівлі радіологічного корпусу (літ. Д) загальною площею 97,95 кв.м, що розташоване за адресою:   м. Одеса, вул. Нежданової, 32 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» ООР» ФО-П Лемза І.В.
2 Нежитлове приміщення дев’ятого поверху літ. П загальною площею  11,9 кв.м та частина даху будівлі літ. П загальною площею 338,0 кв.м, що розташовані за адресою: Одеська обл.,                   м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна, 17 та обліковуються на балансі КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж» ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»
3 Нежитлові приміщення третього поверху поліклінічного корпусу диспансеру загальною площею 83,4 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Нежданової, 32 та обліковуються на балансі КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» ООР» ТОВ «ЕОС»
4 Тверде покриття загальною площею 10,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР» ПП «АБЕКС»
5 Нежитлові приміщення будівлі загальною площею 472,6 кв.м, що розташовані за адресою:   м. Одеса, вул. Дворянська, 32 та обліковуються на балансі КЗ «Одеський фаховий коледж мистецтв імені К.Ф. Данькевича» ТОВ «УКБ»
6 Нежитлове приміщення будівлі (спортивний зал № 1) та підсобні приміщення загальною площею 180,3 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 31  та обліковуються на балансі СКК Одеський Палац Спорту ТОВ «ОРЕК»
7 Нежитлове приміщення будівлі (спортивний зал №2) загальною площею 196,3 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса,         пр. Шевченка, 31 та обліковується на балансі СКК Одеський Палац Спорту ФО-П Лемза І.В.
8 Частина не функціонуючої системи охолоджування льоду – «чаша басейну, що бризкає», загальною площею 864,0 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 31  та обліковується на балансі  КП «Облтрансбуд» ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»
9 Нежитлові  приміщення будівлі – пам’ятки культурної спадщини місцевого значення літ. «А» загальною площею 1014,9 кв. м та твори монументального образотворчого мистецтва і елементи декоративно – прикладного мистецтва, будівля літ. «Б» загальною площею 292,7 кв. м, що розташовані за адресою:       м. Одеса, вул. Троїцька, 37-а та  обліковуються на балансі Управління обласної ради з майнових відносин ТОВ «ІЕУВ»
Перейти до вмісту