Переможці конкурсу від 08.11.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 08.11.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Назва об’єкта Оцінювач
Яке надається в оренду:
1 Тверде покриття орієнтовною площею 650,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 31 та обліковується на балансі СКК Одеський Палац Спорту. ТОВ «УКБ»
2 Нежитлові будівлі та споруди загальною площею 2 567,2 кв.м, огорожа і мостіння, що розташовані за адресою: м. Одеса,       вул. Слєпньова, 6 та обліковуються на балансі Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «ЕОС»
3 Нежитлова будівля загальною площею 313,2 кв.м та споруди, що розташовані за адресою: Одеська обл., Болградський р-н,            м. Арциз, вул. Вокзальна, буд. 13 та обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ФО-П Лемза І.В.
4 Нежитлова будівля літ. А загальною площею 432,9 кв.м та споруди, що розташовані за адресою: Одеська обл., Березівський р-н, м. Березівка, вул. Фрунзе, 15  та обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ПП «АБЕКС»
5 Нежитлові будівлі загальною площею 803,4 кв.м, що розташовані за адресою: Одеська обл., Одеський р-н, м. Біляївка, вул. Миру, 11 та обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «УКБ»
6 Нежитлова двоповерхова будівля літ. А загальною площею   871,2 кв.м, сарай літ. Б загальною площею 18,0 кв.м, огорожа, цистерна, мощення, що розташовані за адресою: Одеська обл., Березівський р-н, смт Іванівка, вул. Центральна (Леніна), 124  та обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ПП «АБЕКС»
7 Нежитлова будівля літ. А загальною площею 919,5 кв.м, що розташована за адресою: Одеська обл., Подільський р-н,            м. Кодима, вул. Ак. Амосова (Фрунзе), 2-а   та обліковується на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «УКБ»
8 Нежитлова будівля літ. А загальною площею 127,3 кв.м, нежитлова будівля літ. Бб загальною площею 103,8 кв.м, споруди, огорожа, хвіртка, ворота, що розташовані за адресою: Одеська обл., Березівський р-н, смт Миколаївка, вул. Дмитриївська (Щорса), 23  та обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «ЕОС»
9 Нежитлова будівля літ. В загальною площею 86,4 кв.м, споруди та огорожа, що розташовані за адресою: Одеська обл., Подільський р-н, м. Подільськ, вул. Гетьманська (Луначарського), 9-г та  обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «ОРЕК»
10 Нежитлові будівлі літ. А, Б, В загальною площею 621,8 кв.м, гаражі, огорожа, мостіння, що розташовані за адресою: Одеська обл., Подільський р-н, м. Подільськ, вул. Шевченка, 30 та  обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «УКБ»
11 Нежитлова будівля літ. А загальною площею 322,4 кв.м та  споруди, що розташовані за адресою: Одеська обл.,  Білгород – Дністровський р-н, смт Сарата, вул. Крістіана Вернера (Леніна), 101 та  обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «УКБ»
12 Нежитлові будівлі загальною площею 537,1 кв.м та споруди, що  розташовані за адресою: Одеська обл.,  Білгород – Дністровський р-н, смт Сарата, вул. Садова, 8 та обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «УКБ»
13 Нежитлова будівля загальною площею 842,8 кв.м та гараж,  що  розташовані за адресою: Одеська обл., Білгород – Дністровський р-н, м. Татарбунари, вул. Тура Василя, 7 та  обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ТОВ «УКБ»
14 Нежитлова будівля літ. А загальною площею 276,5 кв.м,  споруди та огорожа, що розташовані за адресою: Одеська обл., Болградський р-н, смт Тарутине, вул. Красна, 93  та  обліковуються на балансі  Управління обласної ради з майнових відносин. ФО-П Лемза І.В.
Перейти до вмісту