Переможці конкурсу від 06.07.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 06.07.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Назва об’єкта

Оцінювач

Яке надається в оренду:

1

Нежитлові приміщення першого та другого поверхів триповерхової будівлі загальною площею 40,2 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Єлісаветинська, 5 та обліковуються на балансі КЗ «Рішельєвський науковий ліцей»

ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»

2

Нежитлове приміщення підвалу дев’ятиповерхової будівлі загальною площею 18,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 3 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня»

ТОВ «ОРЕК»

3

Спортивний майданчик (тенісний корт) орієнтовною площею 2 000,0 кв.м та споруда орієнтовною площею 20,0 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка 31 А та обліковуються на балансі КЗ «ООШВСМ «Олімпієць»

ТОВ «УКБ»

4

Частина нежитлового приміщення одноповерхового  господарського корпусу загальною площею 27,0 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 9 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» ООР»

ФО-П Лемза І.В.

5

Частина нежитлового приміщення першого поверху адміністративного корпусу загальною площею 1,0 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 9 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» ООР»

ТОВ «ЕОС»

6

Тверде покриття загальною площею 6,0 кв.м,  що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 9 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я» ООР»

ПП «АБЕКС»

7

Нежитлове напівпідвальне приміщення одноповерхової будівлі загальною площею  11,3 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 5-Б та обліковується на балансі КУ «Одеське обласне патологоанатомічне бюро»

ФО-П Лемза І.В.

8

Нежитлові приміщення одноповерхової будівлі (приміщення     № Б1 «Харчовий блок») загальною площею   236,2 кв.м, що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Телеграфна, 182/1 та обліковуються на балансі КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР»

ПП «АДІЛІС»

9

Нежитлові приміщення одноповерхової будівлі (приміщення     № Е «Пральня») загальною площею 101,1 кв.м, що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Телеграфна, 182/1 та обліковуються на балансі КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР»

ТОВ «УКБ»

10

Нежитлові приміщення будівлі харчоблоку літ. Б загальною площею 625,8 кв.м і кухонне обладнання (6 найменувань), що розташовані за адресою: Одеська обл., Березівський р-н, с. Заводівка, вул. Больнична, 13 та обліковуються на балансі КНП «Психоневрологічний інтернат «Оберіг»

ТОВ «ОФ «АБАКУС»

11

Нежитлові приміщення харчоблоку загальною площею 250,22 кв.м, складські приміщення загальною площею 110,1 кв.м та кухонне обладнання (45 найменувань), які розташовані за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с. Красносілка та обліковуються на балансі Красносільського дитячого будинку-інтернату

ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА»

12

Нежитлові приміщення будівлі та тверде покриття орієнтовною площею 5 300,0 кв.м (в т.ч. тверде покриття площею 125,46 кв.м), що розташовані за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 31 та обліковуються на балансі СКК  Одеський Палац спорту

ПП «АБЕКС»

Перейти до вмісту