Переможці конкурсу від 01.12.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Переможці конкурсу від 01.12.2021 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Назва об’єкта Оцінювач
Яке надається в оренду:
1 Нежитлове приміщення першого поверху трьохповерхової будівлі літ. А поліклінічного корпусу загальною площею           8,3 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Нежданової, 32 та обліковується на балансі КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» ООР» ТОВ «ОРЕК»
2 Нежитлові приміщення одноповерхової будівлі загальною площею  203,5 кв.м та два асфальтованих майданчика загальною площею 19,7 кв.м, що розташовані за адресою:  м. Одеса,                      вул. Героїв Крут (В. Терешкової), 25-А та обліковуються на балансі  КЗ «Одеська спеціальна школа № 93 Одеської обласної ради» ПП «АБЕКС»
3 Асфальтований майданчик загальною площею 15,0 кв.м, що розташований за адресою:  м. Одеса,  вул. Героїв Крут                 (В. Терешкової), 25-А та обліковується на балансі КЗ «Одеська спеціальна школа № 93 Одеської обласної ради» ТОВ «УКБ»
4 Частина  нежитлового приміщення першого поверху дев’ятиповерхової   будівлі  площею 1,0 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 3 та обліковується на балансі КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР» ФО-П Лемза І.В.
5 Нежитлові приміщення гаражів будівлі літ. Б загальною площею 75,8 кв.м (прим. № 11 площею 40,7 кв.м, прим. № 12 площею 35,1 кв.м), що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83 та обліковуються на балансі ООКП «Служба експлуатації цілісного майнового комплексу – адміністративного будинку     № 2» ТОВ «ЕОС»
6 Частина нежитлового приміщення першого поверху поліклінічного відділення площею 1,0 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26 та обліковується на балансі  КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР» ТОВ «УКБ»
7 Частина нежитлового приміщення підвалу та частина даху будівлі театру загальною площею 25,0 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Пастера, 15 та обліковуються на балансі      КУ «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька» ПП «АБЕКС»
Перейти до вмісту