Інформація управління обласної ради з майнових відносин про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

 

Інформація управління обласної ради з майнових відносин про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Найменування об’єкта оцінки,

площа, місцезнаходження ( адреса), балансоутримувач (назва)

Дата оцінки

Строк виконання робіт

Мета проведення оцінки

Інформація про платника

Очікувана найбільша ціна послуг з оцінки,

грн.

1

Частина службового вестибюлю філармонії  площею 1,0 кв.м, що розташована за адресою:

м. Одеса, вул. Буніна, 15 та обліковується на балансі  КУ «Одеська обласна філармонія»

Відповідно до договору на проведення незалежної оцінки

Визначення вартості об’єкта з метою  надання в оренду

ФО-П Матковський В.І.

2 400

2

Нежитлове приміщення другого  поверху  будівлі загальною площею 10,3 кв. м, що розташоване за адресою : м. Одеса,               вул. Красна, 11 та обліковується на балансі ОКУ «Обласний центр соціально-психологічної допомоги»

Відповідно до договору на проведення незалежної оцінки

Визначення вартості об’єкта з метою  надання в оренду

ТОВ «ТІС»

2 400

3

Частина даху площею 1,4 кв.м та нежитлове приміщення мансарди площею 8,6 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Буніна, 15 та обліковуються на балансі

КУ «Одеська обласна філармонія»

Відповідно до договору на проведення незалежної оцінки

Визначення вартості об’єкта з метою  надання в оренду

ПрАТ «ВФ Україна»

2 400

4

Частина даху та нежитлове приміщення мансарди загальною площею 8,0 кв. м, що розташовані за адре­сою:  м. Одеса,                вул. І. Буніна, 15 та обліковуються на балансі

 КУ «Одеська обласна філармонія»

Відповідно до договору на проведення незалежної оцінки

Визначення вартості об’єкта з метою  надання в оренду

ПрАТ «Київстар»

2 400

5

Нежитлова будівля літ. А загальною площею 748,5 кв.м, що розташована за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с. Олександрівка, вул. Централь на, 8Д та обліковується на балансі КП «Облтрансбуд»

Відповідно до договору на проведення незалежної оцінки

Визначення вартості об’єкта з метою надання в оренду

ТОВ «ШАГ»

4 000

  Примітка: Площі приміщень, будівель та споруд можуть уточнюватись за результатами проведення обмірів та виготовлення технічної  документації об’єктів нерухомості.

       Разом зі звітами оцінювач зобов’язаний надати рецензії на виконані роботи. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2016 за № 2075 (у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 №47) (далі Положення).

       Замовник робіт з оцінки: Управління обласної ради з майнових відносин (65032, м. Одеса, проспект Шевченка, 4).

       Ознаки подібності по всіх об’єктах наведені у додатку №2 Положення за порядковим номером 4.

       Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі  ІІ Положення.

       Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього.

       Заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та  оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (згідно з інформацією про подібні до об’єкта оцінки об’єкти, ознаки подібності якого наведено в додатку 2 до Положення), інформація про претендента подається за встановленими в додатках 2 – 5 до Положення формами.

       Конкурсна документація претендента подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або до відділу документального забезпечення, організаційної та кадрової роботи за адресою: 65032, м. Одеса, проспект Шевченка, 4, з описом документів, що містяться у конверті. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

       Також у конверті має міститися пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та строку виконання робіт (у календарних днях) по кожному об’єкту окремо в окремих конвертах.

       Конкурс відбудеться через 14 календарних днів від дня опублікування інформації включно о 14.00 в управлінні обласної ради з майнових відносин за адресою: 65032,  м. Одеса,   проспект Шевченка, 4, к. 632.

       Документи до комісії приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації включно за адресою: 65032, м. Одеса, проспект Шевченка, 4, к. 331. Довідки за телефоном: 7189-458, 7189-374.

Перейти до вмісту