Управління обласної ради з майнових відносин

Управління обласної ради з майнових відносин оголошує конкурс з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке надається в оренду

21.06.2017

Відповідно до інформації, наданої в газеті «Одеські вісті» від 17.06.2017 року, управління обласної ради з майнових відносин оголошує конкурс з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яке надається в оренду:

 

1.      Частина даху загальною площею 16,0 кв. м, та приміщення третього поверху  виробничого корпусу площею 6,0 кв. м,  що розташовані за адресою : м. Одеса,           пл.  Б. Дерев’янка, 1.

2.      Нежитлове приміщення першого поверху стаціонарного корпусу Дунайської басейнової лікарні загальною площею 1,0 кв. м, що розташоване за адресою:                м. Ізмаїл, вул. Телеграфна, 182/1.

3.      Нежитлове приміщення четвертого  поверху редакційного корпусу   під літ. «А»   загальною площею  12,1  кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, площа               Б. Дерев’янка, 1.

4.      Нежитлов і приміщення другого  поверху двоповерхової будівлі їдальні під літ. «М» загальною площею 43,0 кв. м, що розташовані за адресою: м. Подільськ, проспект Шевченка, 20.

5.      Тверде покриття загальною площею 0,3 га, що знаходиться за адресою: м. Одеса, Пантелеймонівська, 3.    

6.      Нежитлове приміщення першого поверху дев’ятиповерхової будівлі загальною площею 20,0 кв. м, що розташоване  за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 3.

7.      Асфальтований  майданчик загальною площею 15,0 кв. м, що розташований за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26.

8.      Нежитлове приміщення першого поверху триповерхової будівлі   під   літ. «А» поліклінічного корпусу   загальною площею  73,0  кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Нежданової, 32.

9.      Нежитлове приміщення третього поверху шестиповерхової  будівлі  під   літ. «В» загальною площею   18,9  кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса,                             вул. Нежданової, 32.

10.  Нежитлове приміщення першого поверху поліклінічного корпусу   загальною площею  1,0  кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26.

11.  Частина нежитлового приміщення першого поверху учбового корпусу №1 загальною площею 2.0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса,                         вул. Дворянська, 32.

12.  Нежитлові приміщення будівлі - пам’ятки культурної спадщини місцевого значення (літ. А) загальною площею 1600,63   кв. м, асфальтоване покриття загальною площею 1946,2 кв. м та архітектурно – художні елементи інтер’єру приміщень                пам’ятки - вітражі віконних прорізів другого ярусу глядацькоЇ зали, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 34а.

 

 

з метою  бухгалтерського обліку  :  

13.  Вежа Рожновського, що розташована на території комунального закладу       «Кароліно-Бугазька загальноосвітня санаторна школа І-ІІ ступенів»    за адресою:          с. Кароліно-Бугаз,  вул. Приморська, 186.      

 

 Примітка: Площі приміщень, будівель та споруд можуть уточнюватись за результатами проведення обмірів та виготовлення технічної документації об’єктів нерухомості.

Разом зі звітами оцінювач зобов'язаний надати рецензії на виконані роботи.

Претендентам для участі у конкурсі потрібно надати до управління документацію (підтвердні документи та конкурсну пропозицію) відповідно до наказу Фонду державного майна України від 31.12.2015 року № 2075 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності" у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться у конверті.

Конкурс відбудеться не раніше ніж 14 календарних днів від дня опублікування інформації включно в управлінні обласної ради з майнових відносин за адресою: 65032,  м. Одеса, пр-т. Шевченка, 4, к. 328.

Документи до комісії приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації включно за адресою: 65032, м. Одеса, пр- т Шевченка, 4, к. 331. Довідки за телефоном: 7189- 264, 7189-374.