Управління обласної ради з майнових відносин

Переможці конкурсу від 11.04.2017 року з відбору оцінювачів для проведення незалежних оцінок майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.04.2017

Переможці конкурсу від 11.04.2017 року з відбору оцінювачів для проведення незалежних оцінок майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області,

Назва об’єкта

Оцінювач

                                                  Яке надаеться в оренду

1

Нежитлове приміщення  четвертого поверху поліклінічного корпусу площею    18,5 кв.м, що розташоване за адресою:        м. Одеса,  вул. Ак. Заболотного, 32.

ТОВ «Вердикт Експертиза»

2

Нежитлове приміщення першого поверху одноповерхової будівлі літери С, загальною площею 48,4 кв.м., що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Бєлінського, 11.

ТОВ «Вердикт Експертиза»

3

Асфальтований майданчик загальною площею 12,9 кв.м, що розташований за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26.

ТОВ «Вердикт Експертиза»

4

Фасад будівлі загальною площею 350 кв.м., що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Шевченко, 31.

ПП «Абекс»

5

 

Нежитлове приміщення першого поверху виробничого корпусу загальною площею 79,5 кв.м., що розташоване за адресою: м. Одеса,  пл. Б. Дерев’янка, 1.

ТОВ «Інститут експертизи та управління власністю»

6

Нежитлове приміщення загальною площею 16,3 кв.м., що розташоване за адресою: Одеська обл., смт Ширяєвє,             вул. Леніна, 114-а.

ТОВ «Вердикт Експертиза»

7

Тераса пандуса, будівлі  загальною площею 409,8 кв. ., що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Шевченко, 31.

ПП «Абекс»

8

Нежитлові приміщення третього поверху виробничого корпусу загальною площею 87,6 кв.м., що розташовані за адресою: м. Одеса,  пл. Б. Дерев’янка, 1.

ТОВ «Вердикт Експертиза»

9

Частина даху будівлі загальною площею 11,0 кв.м., що розташована за адресою:          м. Одеса, вул. Затонського, 28 (Давида Ойстраха).

ТОВ «Аппрайс Констант»

 

з метою її бухгалтерського обліку та подальшої передачі в орендне користування:

 

10

Приміщення будівлі - пам’ятки культурної спадщини місцевого значення, що розташоване за адресою: м. Кілія,   вул. Леніна, 77 загальною площею  231,3  кв.м.

ТОВ «Вердикт Експертиза»

 

що підлягає приватизації шляхом викупу орендарем:

 

11

Нежитлове приміщення  загальною площею 1024,7 кв.м, яке розташоване за адресою: Одеська область, м. Білгород – Дністровський, вул. Михайлівська, 25.

ТОВ «Вердикт Експертиза»

 

що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні:

 

12

Домоволодіння, яке розташоване за адресою: м. Одеса,       вул. Пушкінська, 10 (будівля – пам’ятка культурної спадщини місцевого значення загальною площею  3 183,7  кв.м та споруди) у тому числі твори монументального образотворчого мистецтва та елементи декоративно – прикладного мистецтва, а саме: дерев’яний гранчастий тамбур з двостулковими дверима у вестибюлі;   металевий  ліхтар на сім свічок між двома першими маршами головних сходів; вітражне заповнення світлового ліхтаря та трьох півциркульних вікон з гермами у простінках головних сходів; скляні полотна з різьбленими монограмами «ОВК» віконних прорізів коридору другого поверху; вітражні заповнення вікон операційної зали у центральному об’ємі; металева фурнітура столярного заповнення віконних прорізів (що збереглася).

ТОВ «Інститут експертизи та управління власністю»

13

Домоволодіння загальною площею 1133,9 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Князівська, 1-а,             є пам’яткою містобудування та архітектури місцевого значення та містить елементи декоративно – прикладного мистецтва, які є невід’ємною складовою частиною пам’ятки і складають її художню цінність (що збереглася).

ТОВ «Інститут експертизи та управління власністю»