Управління обласної ради з майнових відносин

Переможці конкурсу від 24.02.2016 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

09.03.2016

Переможці конкурсу від 24.02.2016 року з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

 

Назва об’єкта

Оцінювач

яке надається в оренду:

1

Частина даху загальною площею 31, 5 кв. м та нежитлове приміщення технічного поверху дев'ятиповерхової будівлі гуртожитку загальною площею 7,1 кв. м, розташованого за адресою:м. Одеса,  вул. Левітана, 103.

 

ТОВ «Вердикт Експертизи»

2

Частина нежитлового приміщення першого поверху редакційного корпусу площею 1 кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, площа Бориса Дерев'янка,1.   

 

ТОВ «Аппрайс Констант»

3

Відкритий майданчик площею 1 кв. м, що розташований за адресою: м. Одеса,    площа  Бориса Дерев'янка,1.

 

ТОВ «Аппрайс Констант»

4

Нежитлове приміщення п’ятого поверху редакційного корпусу загальною площею  19,1 кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, площа  Бориса Дерев'янка,1.

 

ТОВ «Аппрайс Констант»

5

Нежитлове приміщення другого поверху виробничого корпусу загальною площею     59,2 кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, площа Бориса Дерев'янка,1.

ТОВ «Аппрайс Констант»

6

Нежитлове приміщення четвертого поверху редакційного корпусу загальною площею 24,2 кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, площа Бориса Дерев'янка,1.

 

ТОВ «Аппрайс Констант»

7

Асфальтована площадка загальною площею 15 кв. м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Пироговська,27, корп. Б.

ТОВ «Консалтинговий центр «Маркон»

8

Будівлі та споруди у кількості 14 одиниць загальною площею біля 1016 кв. м, що розташовані за адресою:                 смт. Саврань, вул. Пушкіна, 10.

ТОВ «ЕОС».

9

Частина нежитлового приміщення вестибюлю площею                              1 кв. м., що розташована за адресою: м. Одеса,                                        вул. Дворянська, 32.

ТОВ «Аппрайс Констант»

10

Нежитлове приміщення підвалу загального корпусу гімназії площею 42, 5 кв. м., що розташоване за адресою:                             м. Болград, пл. 28 червня, 1.

 

ПП «Професійна аналітика нерухомості».

11

Нежитлові приміщення першого поверху театру загальною площею 13,55 кв. м., що розташовані за адресою:                               м. Одеса, вул. Грецька, 48.

 

ТОВ «Аппрайс Констант».

12

Нежиле приміщення спортивного залу № 2 загальною площею 196,3 кв. м, що розташований за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 31.

 

ТОВ «Аппрайс Констант».

13

Асфальтоване покриття загальною площею 1127 кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська,  34-а.

 

ТОВ «Українське  Консалтингове Бюро».

14

Нежитлове приміщення першого поверху хірургічного корпусу площею 19,3 кв. м, що розташований  за адресою: м. Одеса, вул. Нежданової, 32.

 

ФОП Лемза І.В.

що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні

15

Домоволодіння, яке розташоване за адресою: м. Одеса,вул. Пушкінська, 10 (будівля – пам’ятка культурної спадщини місцевого значення загальною площею   3 183,7  кв. м та споруди) у тому числі твори монументального образотворчого мистецтва та елементи декоративно – прикладного мистецтва, а саме: дерев’яний гранчастий тамбур з двостулковими дверима у вестибюлі;  металевий  ліхтар на сім свічок між двома першими маршами головних сходів; віражне заповнення світлового ліхтаря та трьох півциркульних вікон з гермами у простінках головних сходів; скляні полотна з різьбленими монограмами «ОВК» віконних прорізів коридору другого поверху; віражні заповнення вікон операційної зали у центральному об’ємі; металева фурнітура столярного заповнення віконних прорізів (що збереглася).

 

У зв’язку з відсутністю необхідної кількості заяв, вирішили конкурс вважати таким, що не відбувся.