Управління обласної ради з майнових відносин

Відповідно до інформації, наданої в газеті "Одеські Вісті" від 1 березня 2016 року

09.03.2016

      Відповідно до інформації, наданої в газеті «Одеські Вісті» від 1 березня 2016 року, управління обласної ради з майнових відносин оголошує конкурс з відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області,

яке надається в оренду:

 1. Нежитлові приміщення підвалу загальною площею 49, 8 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Бориса Деревянка,1.
 2. Нежитлове приміщення 1-го поверху гуртожитку площею 1 кв. м., що розташований за адресою: м. Білгород – Дністровський, вул. Пушкіна, 1.
 3. Частина нежитлового приміщення загальною площею 1,5 кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Філатова, 29 а.
 4. Нежитлове приміщення загальною площею 52,9 кв. м, шо розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Бориса Дерев янка,1.
 5. Нежитлові приміщення першого поверху хірургічного корпусу диспансеру загальною площею 20, 2 кв. м, що розташований за адресою: м. Одеса,                               вул. Нежданової, 32.
 6. Нежитлове приміщення першого поверху головного корпусу диспансеру загальною площею 18 кв. м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Нежданової, 32.
 7. Нежитлове приміщення першого поверху акушерського корпусу лікарні загальною площею 10 кв. м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26.
 8. Нежитлові приміщення вестибюлю першого поверху головного корпусу загальною площею 67, 5 кв. м та нежитлові приміщення вестибюлю першого поверху стаціонару  загальною площею 19, 6 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26.
 9. Гаражі №№ 416- 420, загальною площею біля  110 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 14-Б.
 10. Нежитлові приміщення першого поверху будівлі  загальною площею 1046,1 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Філатова, 29- а.

що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні:

11.  Будівлі загальною  площею  282,1 кв. м та  споруди (приміщення охорони та огорожі),  що  розташовані   за   адресою: м. Одеса, вул. Разумовська, 55-а.

 1. Домоволодіння, яке розташоване за адресою: м. Одеса,вул. Пушкінська, 10 (будівля – пам’ятка культурної спадщини місцевого значення загальною площею  3 183,7  кв. м та споруди) у тому числі твори монументального образотворчого мистецтва та елементи декоративно – прикладного мистецтва, а саме: дерев’яний гранчастий тамбур з двостулковими дверима у вестибюлі;  металевий   ліхтар на сім свічок між двома першими маршами головних сходів; вітражне заповнення світлового ліхтаря та трьох півциркульних вікон з гермами у простінках головних сходів; скляні полотна з різьбленими монограмами «ОВК» віконних прорізів коридору другого поверху; вітражні заповнення вікон операційної зали у центральному об’ємі; металева фурнітура столярного заповнення віконних прорізів (що збереглася).

Примітка: Площі приміщень, будівель та споруд можуть уточнюватись за результатами проведення обмірів та виготовлення технічної документації об’єктів нерухомості.

Разом зі звітами оцінювач зобов'язаний надати рецензії на виконані роботи.

Претендентам для участі у конкурсі потрібно надати до управління документацію (підтвердні документи та конкурсну пропозицію) відповідно до наказу Фонду державного майна України від 31.12.2015 року № 2075 " Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності" у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться у конверті.

Конкурс відбудеться не раніше ніж 14 календарних днів від дня опублікування інформації включно в управлінні обласної ради з майнових відносин за адресою: 65032,   м. Одеса, пр-т. Шевченка, 4, к. 328.

Документи до комісії приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації включно за адресою: 65032, м. Одеса,                                          пр-т Шевченка, 4, к. 331. Довідки за телефоном: 7189-264, 7189-374.